(ДОКУМЕНТ) Соціалісти масово переходять в Радикальну партію Олега Ляшка

21 июля 2011, 14:03
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
3134

Орджонікідзівська районна у місті Запоріжжі організація Соціалістичної партії України повним складом переходить до нової політичної сили – Радикальної партії Олега Ляшка.

Таке рішення одноголосно прийняла конференція організації.

 Збільшити

Перший секретар Орджонікідзівської районної організації СПУ Віталій Крапивко заявив: “Ми не звертаємо уваги на провокації проти Олега Ляшка. За всім цим брудом, очевидно, стоїть керівництво СПУ, яке занепокоєне масовим переходом партійців до команди Ляшка. Найближчим часом згідно статуту має відбутися обласна конференція Соцпартії, на якій, сподіваюсь, ми приймемо історичне рішення про перехід всієї обласної організації до Радикальної партії Олега Ляшка”.

Також Крапивко зазначив, що організація, яку він очолює, вже збирає кошти для підтримки Радикальної партії, а також закликав членів інших опозиційних партій переходити до політичної сили Олега Ляшка.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.