У заручниках жлобства Коломойського

1 августа 2011, 12:07
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
4774

Патологічна жадібність олігарха Коломойського, власника компаній "Аеросвіт" і "Дніпроавіа", постійно псує життя і настрій тисячам авіапасажирів, тим, хто їх чекає, працівникам авіагалузі.Я зараз у Сімферополі в аеропорту після зустрічей з виборцями. Не можу вилетіти до Києва, де на мене чекають однодумці. Рейс переносять вже двічі.

Як повідомляють ЗМІ, пілоти відмовляються виконувати рейси, мотивуючи це морально-психологічним станом, який не дозволяє їм здійснювати польоти, у зв`язку з тим, що вони не отримали обіцяних виплат.

Затримано десятки рейсів до Москви, Афін, Дюссельдорфа, Габмурга, Одеси, Сімферополя. Вимоги пілотів - індексація виплат, підвищення оплати праці на 18%.

До речі, я купив квиток економ-класу туди-назад за 1 800 гривень, за таку відстань це ціна, яка вдвічі більше, ніж в Європі. Мені також довелось поміняти квиток на інший рейс і за це з мене здерли ще 1 085 гривень доплати. А хто доплатить тисячам людей та й мені за дискомфорт і незручності?!

Я особисто не вперше став заручником жлобства Коломойського. Минулого року я майже добу не міг вилетіти з-закордону, з квитком "Аеросвіту" на руках, тому спізнився до парламенту, де розглядалося питання про відставку уряду Тимошенко.

Між іншим, зараз в Інтернеті доброзичливці брешуть, що Коломойський фінансує Радикальну партію Олега Ляшка. То хай хоча б своїм пілотам зарплату віддасть!

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.