Не бійся, не мовчи !

2 августа 2011, 09:12
соціальний експерт
0
3609

Звернення української інтелігенції

Не всі з нас голосували за Юлію Тимошенко, і не кожний є її політичним прибічником. Але ми одностайні в тому, що процес проти неї носить суто політичний характер. Ми свідомі, що ув'язнена опозиція – це безконтрольна влада. Це має розуміти все суспільство!

Розправа над Юлією Тимошенко, відкриє шлях до сотень тисяч інших таких розправ. І над політично неугодними режиму, і над пенсіонерами, і над недобитим владою малим бізнесом, і над активною молоддю, над усіма, хто проти сповзання країни до стану феодально-кримінальної олігархії та проти нищення української національної ідентичності.

Згортання демократії, яке відбувається на наших очах, закриє для України шлях до Європи, а в той час ще ширше розверзнуться східні врата нашого радянського минулого.

Справа Юлії Тимошенко стосується кожного з нас. Тут і тепер – Рубікон. Якщо влада його перейде, вже завтра судитимуть багатьох з нас. Але тоді писати звернення і збирати мітинги буде нікому. Нас розчавлять тихо і поодинці.

Уже зараз видно, як влада хоче нас залякати, посіяти зневіру та страх серед тих, хто ще не втратив здатність боротися за свої національні, економічні, соціальні та політичні права.

Тому сьогодні ми солідарні з Юлією Тимошенко та іншими опозиціонерами, які піддаються політико-кримінальному переслідуванню.

Ми вимагаємо від влади закрити справи проти Юлії Тимошенко, звільнити Юрія Луценка та інших політв'язнів.

Ми вимагаємо від влади відновити свободу слова, відмінити цензуру новин на телебаченні й усунути маніпулятивно-зомбуючі технології на політичних ток-шоу.

Ми вимагаємо від влади провести наступного року чесні парламентські вибори на основі чинного закону, а не виписаного під потреби однієї партії.

Ми просимо суспільство не бути байдужим і поглянути на процес не крізь призму суду над Тимошенко, а як на сумну українську перспективу, яка стосується і тих  12 мільйонів людей, які проголосували за неї в другому турі

Коли ПРиходили  за іншими, я – мовчав,
Коли ПРийшли за мною, уже нікому було мене захищати.

Ці крилаті слова із сумної історії XX століття є надто актуальними для сучасної України.

У нас ще є шанс усе це зупинити! Мовчати не можна !!

Підписали:

Юрій АНДРУХОВИЧ,  Володимир БАЗИЛЕВСЬКИЙ,  Ніна БІЧУЯ,  Богдан ГОРИНЬ

Сергій ГРАБОВСЬКИЙ, Лариса ДЕНИСЕНКО, Анатолій ДІМАРОВ,  Іван ДЗЮБА

Сергій ЖАДАН,  Роман ІВАНИЧУК,  Ірена КАРПА,  Микола КНЯЖИЦЬКИЙ

Ігор ЛОСЄВ, Роман ЛУБКІВСЬКИЙ, Левко ЛУК'ЯНЕНКО,  Юрій МУШКЕТИК

Ірен РОЗДОБУДЬКО, Дмитро ПАВЛИЧКО,  Мирослав ПОПОВИЧ,

Михайло РАТУШНИЙ,  Микола РЯБЧУК, Володимир СЕРГІЙЧУК

Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ,  Григорій ХАЛИМОНЕНКО,  Валерій ШЕВЧУК

Василь ШКЛЯР,   Юрій ЩЕРБАК,  Олег ЧОРНОГУЗ та  інші…

Висловити свою громадянську позицію проти репресій та погіршення життя можна у четвер (04.08.2011) з 9-00 біля Печерного Судилища, Київ, Хрещатик ,42.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.