Беру на поруки затриманих активістів

30 августа 2011, 06:43
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1083

Ми живемо в незалежній країні - і кожен громадянин має право висловити свою точку зору і політичну позицію. В тому числі, взявши участь в акції протесту.Не є важливими кольори прапорів та політичні переконання. Важливим є те, що люди мають конституційне право вийти на мітинг і говорити те, що вони думають.

І коли за це їх затримує міліція та порушує кримінальні справи - це беззаконня, придушення демократії та знущання над правами людини.

Обмежувати свободу людини не через кримінал, а з політичних мотивів, неприпустимо. І наслідки таких дій "правоохоронних" органів можуть бути непередбачувані. Може дійти до того, що народ прийде з вилами виносити з кабінетів нинішню владу.

Слідчим відділом ГУ МВС України в Києві затримано двох учасників акції протесту, яка відбулася 24 серпня. Поза сумнівами, це політичні переслідування, проти яких я категорично виступаю. Оскільки у мене немає інформації про прізвища затриманих, я звертаюсь до їх рідних та друзів з проханням написати мені на мій сайт www.liashko.ua
 
Адже я, як народний депутат України, хочу взяти їх на поруки і зробити все, щоб звільнити політичних активістів.

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.