Я беру Тимошенко на поруки

2 сентября 2011, 07:41
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
47584

Вчора ввечері я звернувся до судді Печерського районного суду Кірєєва з клопотанням звільнити Юлію Тимошенко та передати її мені на особисті поруки.


Причина одна: мені щиро по-людськи жаль Тимошенко, я співчуваю жінці, яка сьогодні змушена перебувати за ґратами. Тому я клопочусь про її звільнення. Водночас, я продовжую наполягати на розірванні газових угод, які підписали Тимошенко в Москві та Янукович у Харкові, бо обидві ці угоди є антиукраїнськими.

 

Я багато років знаю Тимошенко. Ми стояли пліч-о-пліч на барикадах - і, певно, це було моєю помилкою. Бо й досі чую від простих людей на зустрічах численні скарги на діяльність уряду Тимошенко, який я підтримував. І мені соромно перед цими людьми за високі ціни на газ, за сотні мільярдів набраних кредитів і низький рівень життя громадян.

 

У 2004 році Ющенко і Тимошенко отримали історичний шанс повести Україну вперед. Однак, захопившись боротьбою за владу і гроші, яка переросла у смертельну гризню, вони бездарно втратили цей шанс, обманувши надії українського народу і привівши до влади Януковича. Тож вирок Тимошенко має дати історія, а не Кірєєв.

 

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.