Свято, якого немає

4 сентября 2011, 11:17
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1106

Сьогодні День підприємця. Дуже хотілося б привітати представникіа малого та середнього бізнесу з їх професійним святом... Але хіба ж це свято, якщо влада фактично знищила цей сектор економіки?! І сьогодні підприємці змушені за копійки стояти на базарах,

при цьому сплачуючи надвисоку ренту за торгову точку і  нелюдські податки.


Прийнятий владою Податковий кодекс - це без перебільшення геноцид підприємців, саме тому я за нього не голосував і виступав категорично проти його прийняття. Цей кодекс легалізував всевладдя олігархії і - як наслідок -економічну стагнацію нашої країни.

Відтак ми змусимо олігархів платити податки і усунемо їх від влади. Натомість радикальне зниження податків для малого та середнього бізнесу - це вірний шлях до розвитку держави і створення міцного середнього класу, який буде здатний підняти Україну з колін і вивести її в лідери світової економіки.
Справжнім святом для підприємців було б, якби нинішні і вчорашні можновладці, які знищили малий і середній бізнес, пропали пропадом.
 
Дорогі підприємці, скоро я вам подарую це свято!

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії  
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.