Розжирілі українські "комуністи"

8 сентября 2011, 18:47
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1467

Усі ми звикли до того, що лідери КПУ живуть у шикарних віллах, їздять на “Мерседесах”, носять дорогі годинники, втягаються у дорогі костюми. І усе це роблять відверто, нахабно, ігноруючи власні ж ідеологічні догми

Віце-спікер Верховної Ради України Адам Мартинюк вкотре підтвердив правило, в якому не буває виключень: для українських комуністів люди – це сміття, а ідеологія – лише засіб для власного збагачення.

Усі ми звикли до того, що лідери КПУ живуть у шикарних віллах, їздять на “Мерседесах”, носять дорогі годинники, втягаються у дорогі костюми. І усе це роблять відверто, нахабно, ігноруючи власні ж ідеологічні догми, які вони вперто продовжують нав’язувати іншим – аскетизм, невибагливість у всьому, відкидання західних матеріальних та культурно-ідеологічних цінностей, які комуністична ідеологія вважає найбільшими ворогами.

І ось пан Мартинюк дав нам можливість у чергове переконатися у відвертому цинізмі та лицемірстві, які панують серед лідерів комуністичного руху України.

Віце-спікер, після чудового відпочинку в капіталістичній Іспанії, яка входить до Європейського Союзу і НАТО, так завантажив коштовними покупками свої чемодани, що його у суботу 3 вересня не хотіли пускати на літак до Києва.

З фотоматеріалів видно, що «скромному» комуністичному ватажку, добре відпочилому та засмаглому, допомагає вирішити проблему з багажем аж сам Генеральний консул України в Барселоні. Таке враження, що допомогти оформити сумки пана Мартинюка – найбільше завдання усієї зовнішньої політики України, а дипломати у закордонних установах України працюють для обслуговування ось таких «мартинюків». 

Думаю, що українському виборцю треба нарешті остаточно поставити жирну крапку на брехливих лідерах КПУ зокрема і цій політсилі вцілому. 

 

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: КПУ,Ляшко,Радикальна партія,Олег Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.