Три причини

13 сентября 2011, 11:31
соціальний експерт
0
1434

70% украинцев считают экономическое положение в стране плохим...

70% опрошенных в конце августа сего года компанией Research&Branding Group (компания социологов, обслуживающих партию регионов) украинцев считают экономическую ситуацию в странев  -  плохой и только 3% - хорошей (сайт Подробности).

Нинішній кризовий стан в Україні має три основні причини.

Перша – це меншовартість влади.

Тільки треба, щоб хтось із іноземців давав поради, починаючи з президентів сусідніх держав і закінчуючи другорядними експертами-консультантами, які пишуть програми на кшталт «100 днів», «наступні 1000 днів» реформ тощо.

Зрозуміло, що в умовах глобалізму, кризи, жорсткої і жорстокої конкуренції іноземні експерти не даватимуть таких порад, щоб Україна насправді стала для них державою-конкурентом.

Друга – відсутність наукового осмислення реформ і стратегії розвитку.

У своєму останньому посланні до Верховної Ради України Президент Кучма фактично визнав, що 10 років ішли не туди, не в тому напрямі, без наукового осмислення реформ і стратегії розвитку. Визнав і пішов.

Далі за ним тим сам хибним шляхом ідуть його наступники.

Третя – зрада національних інтересів.

Зрада національних інтересів із боку олігархічних кланів та їхньої влади полягає в тому, що вони рішенням Конституційного Суду загальмували демократичний розвиток в Україні, підтримали кланову диктатуру Януковича.

Замість соціально орієнтованих ринкових відносин вони нав’язали Україні олігархічний монополізм.

Замість розвитку нації започаткували знищення всього українського.

Це означає, що в Україні сьогодні, з одного боку, найбагатші в Європі кримінальні олігархи, а з другого – найбідніше населення за найкращих природних, географічних умов і наявності талановитого й працьовитого народу...

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.