Азаров у вікно дивився на мітинг з вимогою його відставку

14 октября 2011, 12:43
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1445

Сьогодні, 14 жовтня, під стінами Кабінету міністрів Радикальна партія провела мітинг з вимогою відставки уряду.

Незважаючи на провокації та перешкоди з боку правоохоронних органів, сотні людей зібрались біля Кабміну, вони скандували владі “Ганьба!”, “Банду геть!”. Одна літня жінка, інвалід-чорнобилець, побачила Азарова, який дивився у вікно на мітинг. Вона закричала: “Азаров, виходь!”, люди підхопили її хвилю і кричали разом з нею. Але очільник уряду до людей не вийшов.

Під час свого виступу я наголосив:

От бачите, як влада нас боїться! Азарову страшно вийти до людей. Подивіться, які у нього перелякані очі! Він ніколи не тримав в руках комунальної платіжки, він отримує величезну зарплату і пенсію. А в цей час населення зубожіє, багатьом людям вже навіть їсти немає чого. Сьогодні сюди вимагати відставки уряду прийшли сотні людей, завтра прийдуть тисячі, післязавтра – мільйони. Цей антинародний режим – колосс на глиняних ногах, який скоро розвалиться.

 

Олег Ляшко, Лідер Радикальної партії


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Азаров,Ляшко,Радикальна партія,Олег Ляшко,мітинг,відставка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.