Депутати не хочуть скасовувати VIP-пенсію через патологічну жадібність

18 октября 2011, 21:40
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1718

Сьогодні Верховна Рада відхилила законопроект №8101 “Про обмеження пенсій та скасування вихідної допомоги для народних депутатів, суддів та чиновників”.

Я виступив з парламентської трибуни на підтримку цього законопроекту, а відтак жорстко розкритикував парламентську більшість, зусиллями якої законопроект 8101 був провалений.

Блатні пенсіонери – паразити, які зжирають бюджет. Верховна Рада не проголосувала за законопроект щодо обмеження пенсій та скасування вихідної допомоги для народних депутатів, суддів та чиновників, бо вже зараз у парламенті 140 пенсіонерів, які отримують і велику зарплату, і VIP-пенсію. Інші, хто не голосував за законопроект №8101 – це депутати, у яких патологічна жадібність затьмарює залишки совісті. Переживають, яка ж у них там буде пенсія, хоча накрали стільки, що за три життя все не витратиш”.

Я глибоко переконаний, що і вихідну допомогу депутатам неодмінно треба скасувати.

Як же це так: кожен депутат, коли йде на пенсію, отримує 200 тисяч гривень одноразової допомоги?

А в цей час мільйони простих пенсіонерів не знають, як їм вижити, людям немає що їсти, вони не знають, як пролікуватися, яким чином заплатити за комунальні послуги. Час припинити паразитування блатних пенсіонерів і призначати пенсії по справедливості, а не через чиїсь витребеньки.

 

Олег Ляшко, Лідер Радикальної партії

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: депутат,Ляшко,Радикальна партія,Олег Ляшко,пенсії,VIP-пенсія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.