На Москву через… Брюссель

31 октября 2011, 09:33
Дослідницька компанія «СОЦІОПОЛІС: Social, Political & Market Research». Керівник відділу PR-послуг та інформаційного супровод
0
1056

Коли увікнути уяву...

Поки все вказує на те, що Україна зусиллями купки політиків вчорашнього дня втрачає черговий шанс на вихід із «совка». Виявилося, що скільки совєтского чєловєка не годуй, а його все рівно тягне в Москву. Там таких розуміють і голублять. І за Межигір’я позавидують і за Тимошенко із Луценком по-пацанськи зрозуміють.

Коли увікнути уяву, то можна знайти скільки завгодно позитивних ноток чи крапок із комами в резолюції Європарламенту. Але усім усе зрозуміло. Все можна охарактеризувати ось таким анекдотом:

«Сільська хата. За столом сидить син та мама, а батько побіг в туалет на дворі. І тут син дивиться у вікно і каже матері:

-          О, мамо, батько так біжать…. біжать… до кльозету! Ой, стали. Махнули рукою та й пішли повільно…».

Так і у нас із євроінтеграцією. Бігли, бігли, а тут… махнули рукою і пішли спокійно до Росії. Там таких беруть і розуміють. Ба, навіть чекають.

Був ще шанс «відмитися», але він уже, схоже, втрачений…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.