Світ здохне з голоду без України

31 октября 2011, 14:37
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1890

Відсьогодні в світі 7 мільярдів людей – о 00:02 в Калініграді народився хлопчик, який став семимільярдним мешканцем планети Земля. Експерти прогнозують, що кількість населення світу зростатиме.

Тобто посилюватиметься продовольча криза: вже нині понад мільярд людей недоїдає.

Народження семимільярдної людини на Землі – знак для України.

Кожну мить зростає кількість тих, хто недоїдає. Це наш історичний шанс. Бо світ здохне з голоду без України! Так, як Об’єднані Арабські Емірати збудували наддержаву в пустелі, скориставшись нафтою, так і Україна може стати світовим лідером розвитку, скориставшись чорноземом. Наша рідна земля може годувати весь світ, врятувавши його від продовольчої кризи.

Тільки ми, українці, розвиваючи сільське господарство можемо врятувати Землю від масового транснаціонального голоду – катастрофи XXI століття.

Натомість нині ми не тільки не годуємо світ, а й самі їмо єгипетську картоплю, бразильське м’ясо, китайську гречку, аргентинські яблука...

Наша мета – змінити це, бо родюча українська земля крутіше арабської нафти. Заради відродження й розвитку українського села ми виступаємо проти продажу земельних угідь. Замість продажу землі ми маємо торгувати сільгосппродукцією, давши селянам низькі податки і дешеві кредити. Отоді ми, українці, будемо справжніми господарями на своїй землі! А весь світ їстиме чернігівську картоплю і херсонську пшеницю!

 

Олег Ляшко

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Земля,голод,село,криза,Ляшко,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,сільгосппродукція,продовольча криза
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.