У наметовому містечку ми створили школу, де навчатимуть відстоювати демократію

2 ноября 2011, 13:35
0
1248

тут навчатимуть, як проводити акції та прочитаютиь лекторії з різних наук...

Наметове містечко опозиції під Печерським судом стане не лише демократичною платформою, куди приходитимуть народні депутати, а й навчальним майданчиком для всіх, хто хоче відстоювати демократію.
Київська обласна Батьківщина розробила спеціальну програму навчання, яка допоможе активним та небайдужим людям відстоювати свою позицію за усіма правовими нормами. Сьогодні до Батьківщини звертається чимало людей, які скаржаться на те, що їх силоміць "заганяють" до партії Регіонів. Ми бачили, як жорстоко придушували наші мирні акції на День Незалежності чи під час підтримки лідера опозиції Юлії Тимошенко під стінами Печерського суду, тому ми вирішили створити школу, де не лише будуть курси політології, філософії та історії, де також навчатимуть, як захищати свої права!

По закінченню навчального курсу Школа  кадрового резерву, яка прохордить у наметовому містечку, всі слухачі отримають сертифікати.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.