Донбас більше ніколи не буде голосувати за цю владу

14 ноября 2011, 10:51
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1557

Донецьк більше ніколи не голосуватиме за Партію регіонів. Люди нарешті прозріли і збагнули гнилу суть цієї політсили, що обслуговує олігархів.

Колись «регіонали» цілий рік блокували роботу парламенту, вимагаючи «підвищення соціальних стандартів». Сьогодні ж, маючи всю повноту влади, вони опустили ці соцстандарти нижче від рівня виживання.

Навіть тут, у промислово потужному Донбасі, люди важко працюючи, вимушені жити у злиднях. Вони працюють за мізерні зарплати, іноді не отримують навіть таких, в той час як олігархи – власники підприємств лише за рік у кілька разів збільшують свої багатомільярдні статки. То кому нинішня влада покращує життя?

Якщо на Заході та в Центрі України мало-хто вірив обіцянкам Януковича, то в Донбасі на нього більш ніж сподівалися. Усі знають, якою потужною, фактично стовідсотковою була підтримка місцевим населенням Партії регіонів. Сподівання на «своїх» було беззастережним. Через це сила розчарування тут нині ще більша, ніж колись у помаранчевих Ющенком. Люди плюються сьогодні від політики влади, протестні настрої зашкалюють і донеччани готові йти на Київ по розплату за зраду.

Практично щодватижні  я відвідую Схід України. Об’їздив уже усю Донеччину та Луганщину. І куди б я не поїхав, від Луганська чи Донецька до найменшого містечка і села, скрізь чую скарги та нарікання на «доморощених регіоналів». Замість покращення життя на Сході, як і скрізь по Україні, отримали масове безробіття, невиплату зарплат, врізання пільг, зростання цін та тарифів… Люди не знають, як вижити при «своєму» Януковичі?

Відповідь одна – вижити вдасться тільки без них. Після виборів до парламенту мусять прийти нові сили. Ми «зарубаємо» псевдореформи нинішньої влади. Замість межигірь, будемо розбудовувати виробництво. Звільнимо від податкового зашмору малий та середній бізнес. Щоб люди мали робочі місця, і працювали не на олігархів, а для себе і свої дітей.

Донбас зрозумів свою помилку. І знає, як її виправити. За Партію регіонів вони більше не голосуватимуть.

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Янукович,Луганщина,Ляшко,Радикальна партія,Олег Ляшко,Партія регіонів,олігархи,тарифи,пільги,ціни,радикальні дії,Донеччина,«регіонали»,«підвищення соціальних стандартів»
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.