В Донецьку захопили Пенсійний фонд

14 ноября 2011, 11:29
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
2315
В Донецьку захопили Пенсійний фонд

Як я і писав, у Донецьку люди вже по горло ситі політикою Партії регіонів. Атмосфера невдоволення настільки напружена, що здається, достатньо малого імпульсу і народ повстане.

Свідчення тому сьогоднішня подія. Донеччани довели, що вони не просто хороші трудівники-шахтарі, а ще й свідомі громадяни, які готові активно відстоювати свої права.

Зранку близько трьох тисяч людей: чорнобильці, афганці, інваліди і просто пенсіонери разом з Всенародним рухом чорнобильців прийшли на пікет під стіни місцевого Пенсійного фонду. Вимоги у нас не змінились – повернути людям вкрадені соціальні виплати та припинити махінації з пільгами, які людям гарантують закони.

Як уже заведено, ніхто з чиновників не забажав вийти до людей і бодай вислухати їх. Навпаки,  від народу зачинилися на всі замки.

Я домігся, аби керівництво Пенсійного фонду віддало ключі від зали. Зараз чорнобильці зайшли в приміщення. Ми не збираємось виходити. Не залишимо Пенсійного фонду, доки людям не повернуть вкрадені гроші.

 

Олег Ляшко

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,Радикальна партія,радикалізм,Олег Ляшко,Пенсійний фонд,Донецьк,Всенародний рух чорнобильців,чорнобильці,радикальні дії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.