Азаров каже, що знає, як поводитись з чорнобильцями

18 ноября 2011, 12:11
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1260

Мене, голову Всенародного руху чорнобильців, попросив не втручатися.

Глава уряду Микола Азаров відклав свій візит до Луганська на зустріч з громадськими організаціями  чорнобильців. Я збирався туди теж, аби особисто озвучити йому вимоги Всенародного руху чорнобильців. «Виловив» Азарова сьогодні у парламенті. Втім, конструктивного діалогу не відбулося. На  моє відверте запитання, коли ж уряд припинить  обкрадати чорнобильців, прем’єр-міністр, ухиляючись від конкретної відповіді, почав сипати безглуздими звинуваченнями у якихось провокаціях! А які ж це провокації? Я ж запитав якраз те, про що хочуть спитати у нього люди! Але їх до цієї важливої персони і близько не підпускають кордони «беркутівців», а сам він до народу вийти боїться.

Азаров попросив мене не втручатися  у «конструктивний діалог» влади з чорнобильцями. То що ж мені скласти руки і спостерігати, як ці злочинці щодня грабують народ?! Таких спокійних спостерігачів у парламенті вистачає! Я не з таких! У мене перед людьми обов’язок! Люди мене обирали, вірять і сподіваються. І я їх довіру не зраджу!

Моє завдання, як народного депутата, відстоювати інтереси усіх виборців і громадян України. Чорнобильці ж особисто попросили мене очолити їх Всенародний рух. Рух проти злочинної влади і уряду в першу чергу. Бо це Азаров з Тігіпком «втрутились» в життя чорнобильців  і, порушуючи закони та Конституцію, вкрали у них пільги! Поки вони ведуть хтозна з ким «конструктивні» діалоги, люди не знають, як їм вижити. Замість дати відповідь, чому для чиновників вистачає грошей на величезні пенсії, а чорнобильцям нема, Азаров плете про якісь провокації! Провокації є, але з їх боку. Бо це їх злочинні дії провокують людей виходити на вулиці,  пікетувати державні установи і голодувати! Якщо на цих злочинців нема ні прокуратури, ні міліції, то народ сам покарає їх так, що мало не здасться!

 

Олег Ляшко

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Азаров,Ляшко,Радикальна партія,Олег Ляшко,Тігіпко,Всенародний рух чорнобильців,чорнобильці,Луганськ,радикальні дії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.