Янукович, не клейте дурня!

25 ноября 2011, 07:31
Лідер Радикальної партії
0
3922

Не варто бавитись, коли йде мова про місце України в світі!

Останні хитання української влади щодо завершення переговорного процесу з Європейським Союзом та підписання Угоди про асоціацію нагадують сьогодні ситуацію, коли дівчина собі ціни скласти не може: і заміж хоче, і погуляти кортить.

Але такі забави, зазвичай, призводить до того, що і наречений залишить, і хлопці кинуть.

Я закликаю Президента України та Міністерство закордонних справ України припинити клеїти дурня. 

Нам сьогодні Європа потрібна так само, як і ми - Європі.

І не варто вдаватися із себе ображених, особливо тоді, коли критична реакція Євросоюзу на згортання демократичних процесів в Україні, а також погіршення життя пересічних українських громадян аж зашкалює. 

Саме сьогодні нам треба припинити хитання Захід – Схід, нам треба сісти за стіл переговорів, розставити усі крапки над «і» і парафувати під час грудневого саміту Україна–ЄС Угоду про асоціацію.

Угода потрібна нашій молоді, нашим фермерам, робітникам великих і малих підприємств, тим, хто прагне розвивати свій бізнес та розвиватися самим.

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Янукович,Ляшко,ЄС,Україна,Олег Ляшко,молодь,Президент України,угода,бізнес,Міністерство закордонних справ України,дурень
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.