Вашингтон та Брюссель підштовхнуть Януковича до правильного рішення

1 декабря 2011, 11:55
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
3366

Знаєте, як незграбу чи нетямущого підштовхують робити щось корисне та виправляти помилки? Таких треба постійно настановляти: зроби це, тут треба ось так. Інакше пуття не буде.

Щось подібне з нинішньої українською владою. Всі вони без винятку досвідчені професори, але від їх «вмілого» управління країною нині стогне весь народ. Що не «реформа», то абсурд і провал! Втім, зараз країну чекає дуже важлива подія – зближення, якщо хочете отримання «квитка» на вступ до ЄС. Це історичний момент. Дозволити недолугій владі спаскудити і провалити ще й це ми не маємо права! І помічником у цьому нам можуть і мусять стати США та ЄС.

28 листопада у Вашингтоні відбувся саміт Сполучених Штатів Америки та Євросоюзу. В ході зустрічі  дуже серйозну увагу приділили обговоренню українського питання. Обидві сторони зацікавлені, щоб Україна зробила вірний, давно очікуваний крок.

Фактично, Вашингтон та Брюссель сьогодні хочуть того, що і весь народ України – утвердження її як справді демократичної, потужної держави у складі ЄС. Наші чорнобильці, афганці, фермери, підприємці, усі люди, крім злодійської влади, хочуть нормального життя, нормального розвитку економіки за європейськими правилами. Місце України в Європі. Вашингтон та Брюссель разом з українськими громадянами штовхають українську владу  до єдиного правильного рішення – завершити у грудні цього року переговори по Угоді про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом.

Нині  ж влада рухається геть в іншому, неправильному напрямі, керуючись виключно політичними міркуваннями та власними фінансовими інтересами.

Відомо, що президенту Віктору Януковичу уже вручили офіційне запрошення на саміт ЄврАзЕС, який проводитимуть 19 грудня у Москві. Цього ж дня у Києві відбудеться, запланований задовго, саміт Україна-ЄС, на якому очікувалось прийняття стратегічних рішень по інтеграції України до Євросоюзу.

Сьогодні, за кілька тижнів до проведення П’ятнадцятого саміту Україна – ЄС, треба значно посилити міжнародний тиск на Уряд та Президента України з тим, щоб у день проведення саміту ніхто з українських чиновників навіть не подумав тікати до Росії.

В цей день у Києві мусять бути прийняті історичні для нас рішення. Якщо цього не станеться, підступний саботаж влади, зрада багаторічних очікувань народу не будуть пробачені ніколи.

 

Олег Ляшко

Лідер Радикальної Партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Янукович,Брюссель,Вашингтон,Ляшко,Радикальна партія,ЄС,Олег Ляшко,Президент України,чорнобильці,афганці,фермери,аміт ЄврАзЕС
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.