Янукович знову хоче "закрити ротa" незалежним журналістам ?

1 декабря 2011, 15:45
Политик, общественный деятель
0
4685

На інформаційну агенцію "Лівий Берег", влада, в особі одного з управлінь МВС готує "наїзд", під надуманним приводом.

Ця інформація мене не здивувала. Адже правлячий режим, усіма засобами тотального тиску, у тому числі і на незалежні ЗМІ, робить все, щоб люди не мали змоги почути правду. Нинішня історія з LB ще одне тому підтвердження.

Хочу зазначити, що "Лівий Берег" є одним з небагатьох українських інформагенств, що висвітлює об,єктивну точку зору стосовно подій в Україні, надаючи можливість вільно висловлюватися, як представникам влади так і представникам опозиції. 

Сьогоднішня  інформація  - це новий виток спроби владного криміналітету Януковича , спільно з обслуговуючими державну мафію працівниками МВС, "заткнути рот" вільним журналістам. 

Це ще один безпрецендентний, брутальний наступ на свободу слова, який, безумовно, викликаний політичним замовленням Банкової. 

В умовах тоталітарного режиму тільки громадянське суспільство може змусити владу зупинити свавілля.

Деталі тут: http://lb.ua/news/2011/12/01/126411_gotovitsya_naezd_militsii_na_lbua.html

Ми заявляємо про солідарність з журналістами та колективом "Лівого Берега" і усіляко підтримаємо  у  їхній боротьбі. 

Не можна допустити здійснення чергового акту потурання принципами демократії, свободи  та незалежного  висловлюванню думок. Ми повинні бути разом і захищати один одного. Тільки так ми зможемо протистояти владному "бульдозеру", що сьогодні трощить Україну.

Друзі, тримайтеся, ми з вами ! Коли ми разом - банда відступає !


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.