Ми з вилами отримали свідоцтво про реєстрацію партії (ФОТО)

6 декабря 2011, 06:08
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1876
Ми з вилами отримали свідоцтво про реєстрацію партії (ФОТО)

Тепер Радикальна партія Олега Ляшка офіційно існує.

Сьогодні зранку я з командою  отримав свідоцтво про реєстрацію своєї партії, щоправда не так просто це нам далося, тому забирати свідоцтво ми прийшли з вилами.

Шлях до отримання даного свідоцтва був довгим та нелегким. І те, що Радикальна партія Олега Ляшка саме відсьогодні святкуватиме своє народження, мабуть, не випадковість, адже воно співпало з святкування мого дня народження в колі моїх однодумців:  студентів, пенсіонерів, чорнобильців... Сьогодні у нас подвійне свято!

Нині я можу тільки привітати мою команду з такою значною подією для кожного з нас та подякувати  за їхню роботу та підтримку. Разом ми щодня долаємо багато труднощів та перешкод і наша праця не залишається без уваги.

Нагадую, що Радикальна партія не є щойно започаткованою, це скоріше реінкарнація Української Радикальної Партії ініціатором створення, якої ,у 1890 році, був Іван Франко. Новонароджена Радикальна партія Олега Ляшка,  так, як і попередники пропагує радикальні зміни в країні та веде з собою нову команду молодих політиків, які знають, що потрібно для благополуччя та добробуту кожної  української родини.

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: фото,Ляшко,Вила,Радикальна партія,Олег Ляшко,свідоцтво про реєстрацію,Українська Радикальна Партія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.