Ми піднімемо армію з колін!

6 декабря 2011, 11:56
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1367

З Днем Збройних Сил України!

Сьогодні той день, коли згадка про минуле була б доречною. Ще декілька десятків років тому ці люди цінувалися та мали повагу не тільки оточуючих, але й влади. Сьогодні ж про них забули.  Нинішня влада по відношенню до військових ще гірше злочинної радянської. Матері з жахом чекають наближення часу повноліття своїх синів, а ті, в свою чергу, живуть не  повноцінним  життям, а очікуванням часу призову. Віддані своїй справі люди захищають свою Батьківщину, не дивлячись ні на що, вони віддають останнє для неї, жертвуючи сім’ями та часом. Цінувати гідно таких людей - обов'язок держави.

Радикальна партія забезпечить гідну заробітну плату всім військовослужбовцям та має на меті боротися за контрактну форму для службовців. Адже тільки добровольці можуть справді захищати  насильством не зробиш військового патріотом.

Щиро вітаю всіх військовослужбовців з професійним днем та бажаю, щоб статус ваш цінувався так само, як людське життя, тому що саме ви є його опорою та хранителями спокою та добробуту свого народу!

 

Слава Українській Армії!

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,Радикальна партія,Олег Ляшко,військовослужбовці,День Збройних Сил України,привітання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.