Турчинов допоміг Януковичу посадити Тимошенко

7 декабря 2011, 08:46
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
27307

Бютівці самі її посадили

На Ліга.net з'явилось інтерв'ю з Турчиновим, в якому той розповідає, як БЮТ сьогодні співпрацює з Яценюком (якого вони ще донедавна щосили "мочили" за єврейське походження і називали проектом влади) та поливає брудом всіх, хто нині не з БЮТ, зокрема мене.

З приводу "одкровень" бютівського "пастора" можу сказати наступне. Щиро співчуваючи Юлії Тимошенко, я не бачу в БЮТ її опори та захисника. Навпаки - бютівські вождики самі зробили все, щоб її посадили, бо їм так вигідно: вони паразитують на ув'язненні своєї лідерки.

Задумайтесь, чому уникнув кримінальної відповідальності тодішній перший віце-прем'єр-міністр Турчинов, який вів засідання уряду, коли підроблялися газові директиви, через які нині Тимошенко за ґратами? Це при тому, що він зараз не є депутатом Верховної Ради і посадити його для нинішньої репресивної влади не є проблемою.

На мою думку, пояснення просте: Турчинов перетворив сьогодні БЮТ на псевдоопозиційний проект, який зовсім не лякає владу, а навпаки допомагає їй. Спочатку Турчинов усунув від Тимошенко всіх, хто міг її захистити, у тому числі і мене. Потім допоміг Януковичу ув'язнити Тимошенко, бо бачив у цьому вигоду насамперед для себе. Він сподівається здобути на цьому рейтинг, щоб якнайдорожче продавати місця у виборчому списку. А страждання Юлі їм до лампочки.

У 2000 році, коли Тимошенко посадив режим Кучми, який кидав за грати і мене як опозиційного журналіста, я прийшов до Турчинова і кажу: "Саша, давай витягувати Юлю!". На що він відповів мені: "Хай ще посидить! У нас тоді рейтинг більше буде".

І БЮТ, і "Фронт змін" - це олігархічні партії, котрі, прикриваючись псевдоопозиційністю, насправді допомагають Януковичу узурпувати владу. БЮТ і "Фронт змін", цинічно зрадивши суспільство і своїх виборців, спільно з Партією регіонів проголосували закон "Про вибори депутатів", який гарантує Януковичу більшість у наступному парламенті.  

Показовим є голосування за цей законопроект влади. Лише 6 депутатів, зокрема я, голосували "проти". І після цього фарисей Турчинов, який давав команду своїй фракції голосувати за цей закон, ще має наглість називати мене проектом влади.

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,БЮТ,Янукович,Яценюк,Турчинов,Ляшко,Радикальна партія,Олег Ляшко,Партія регіонів,"Фронт змін",режим Кучми,опозиційний журналіст,посадили за грати
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.