Райради Київщини вимагають у Азарова не позбавляти людей пільг

8 декабря 2011, 10:59
0
889

На звернення та молитви чорнобильців владі начхати... Тепер до неї звертаються ради Київщини...

Три районні ради Київщини: Поліська, Іванківська та Славутичська звернулися  до прем’єр – міністра Азарова з вимогою відкликати законопроект №9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», яким фактично скасовуються соціальні пільги  ліквідаторам і постраждалим в наслідок вибуху на Чорнобильський АЕС, ветеранам війни, працівникам правоохоронних органів та іншим соціальним категоріям населення. 
Ініціаторами  звернень  виступають  депутати від партії БЮТ.  Вони переконані, що вразі прийняття цього закону,  соціальні виплати зменшаться у декілька разів, а той в загалі не виплачуватимуться, оскільки сума та  періодичність соціальних доплат проводитиметься за наявності вільних грошей у Державному бюджеті, а їх, як завжди не має. 
Депутати райрад  у своїх зверненнях також звертають увагу на необхідності прийняття проекту закону  який я ініціював "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи". Зокрема, цей закон передбачає компенсацію вартості продуктів харчування не менше 50% від розміру мінімальної заробітної плати, безкоштовне харчування учнів, студентів, щомісячну грошову допомогу громадянам що проживають на територіях радіоактивного забруднення.
Нинішня влада просто знущається над постраждалими від ЧАЕС і доводить людей до відчаю. Чорнобильці не вимагають пільг чи особливого ставлення, вони хочуть, аби їм держава компенсувала витрати на лікування та дала можливість хоч якось вижити.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.