ГРОЗУ на ФЕЙСБУК !

21 декабря 2011, 11:33
Политик, общественный деятель
0
1878

Відкрито сторінку Громадянського Руху Опору "Звільни Україну" у соціальній мережі Фейсбук.

Дорогі друзі! Будемо раді вітати вас на сторінці Громадянського Руху Опору "Звільни Україну" (ГРОЗУ). Запрошуємо приєднатися до нашої ініціативи, усіх кого болить серце за долю України. Приєднуйтесь, щоб разом, спільними зусиллями виробити стратегію для реальної, а не декларативної боротьби з кримінальною хунтою. 

Всі наші пропозиції будуть запропоновані і передані представникам опозиційних політичних сил для консолідації українського патріотичного політикуму та громадянського сектору у боротьбі за звільнення України.

На наше глибоке переконання режим Януковича може бути усунено всіма можливими конституційними засобами політичної боротьби ще до парламентських виборів 2012-го. Але для цього потрібна реальна системна робота в усіх регіонах України. Отже, ми починаємо формування загальнонаціонального руху створеного для подолання кримінально-олігархічної мафії.

Жодних сумнівів, режим буде подолано, Україну буде звільнено! З Божою поміччю та вірою у перемогу ! 

Адреса сторінки тут: http://www.facebook.com/GrozaUa?sk=wall

Створи ГРОЗУ - звільни Україну !
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.