Коли посадять забудовника Софії?

28 декабря 2011, 13:48
Захищати місто. Але це не професія, а місія.
0
5920

Рівно 10 днів тому градоначальник Києва за версією Януковича Олександр Попов урочисто "зупинив" будівництво і грозив кримінальною відповідальністю тим, хто порушить цю заборону

Як жартують жителі прилеглих будинків, шостий поверх протиправного будівництва біля Софії Київської, що по вулиці Гончара 17-23, можна буде продавати по подвійній ціні. Тому що його зводять під особистим контролем не кого-небудь, а представника Януковича в Києві Олександра Попова.

17 грудня Попов приїхав на це – мабуть, найскандальніше у Києві – будівництво, і повідомив, що воно буде зупинено.

У цих словах можна було засумніватися вже через 15 хвилин після від’їзду Попова.

Втім, 15 хвилин – це недостатній строк, щоб робити далекосяжні вироки здатності відповідальних осіб відповідати за свої слова.

Ось пройшло 10 днів. Будівництво триває – та не те що триває, а, здається, прискорюється. За цей період, як видно з фото, шостий поверх було добудовано і розпочато сьомий.

Порівняйте самі. Ось фото тієї пам’ятної суботи, коли судові виконавці, що мали повідомити забудовнику про судову заборону проводити будівельні роботи, скаладали масовку для приїзду Попова:

А ось сьогоднішній знімок:

Зверніть увагу, який приголомшуючий прогрес у зупинці будівництва - шостий поверх майже всьо, пора дороблять сьомий.

Будують і зараз.

Попов обіцяв прокурору дзвонити – мовляв, прокурор київську владу слухає. Попов обіцяв, що буде кримінальна відповідальність, якщо будуватимуть.

Час дарувати Попову телефон?

Час Попову дзвонити прокурору?

Час саджати?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.