Їду до Юлі в тюрму! (ДОКУМЕНТ)

7 февраля 2012, 11:57
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1596

Я щиро співчуваю цій сильній жінці, яка сидить за ґратами, бо мафія при владі її боїться, так само, як мене

Хочу зустрітися, підтримати її і зроблю все можливе, щоб Юля була на волі.

Як опозиційний народний депутат, я звернувся до голови Державної пенітенціарної служби України Олександра Лісіцкова з проханням надати можливість під час мого перебування в Харкові 8 лютого зустрітися з ув'язненою Качанівської колонії Юлією Тимошенко.

Я знаю, як їй важко, бо сам сидів в тюрмі. Режим Кучми всупереч закону позбавляв мене волі за опозиційну журналістську діяльність. Там важко не зламатися. Але я не здався і не зламався! Сподіваюсь, Тимошенко теж. Наскільки мені відомо, влада зараз готує сценарій зняття з мене депутатської недоторканності і, можливо, арешту. Але я нічого не боюся, і їду до Харкова, щоб зустрітися з Юлею.

Зустрінусь з людьми, щоб підняти їх до боротьби із владою, яку на Харківщині представляє тандем Добкіна-Кернеса. Саме за їх вказівкою у Харкові були знищені мої бігборди «Вставай, Україно». Ще я їду підтримати Арсена Авакова, якого теж незаконно переслідують з політичних мотивів.

УКРАЇНІ - ВОЛЮ!


Олег Ляшко,

Лідер Радикальної Партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,Кернес,Харків,Ляшко,Радикальна партія,Олег Ляшко,Добкін,Качанівська колонія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.