Чому я написав заяву про вcтуп у фракцію БЮТ-Батьківщина?

8 февраля 2012, 09:52
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
2321
Чому я написав заяву про вcтуп у фракцію БЮТ-Батьківщина?

Сьогодні я написав заяву про вступ до парламентської фракції "Блок Юлії Тимошенко – Батьківщина"

Заяву я вже віддав голові фракції Кожемякіну. Своїм поверненням у колись рідну фракцію хочу реанімувати її. Там є чимало моїх друзів, у яких чомусь, на жаль, опустилися руки. Через те, розчарування нинішнім БЮТом є не лише у суспільстві, але і серед самих партійців. Потрібно зібратися і діяти.

Основна причина моїх дій - жаль і співчуття до Юлії Тимошенко. Я роблю це на її підтримку. Мені прикро спостерігати за БЮТом, бо сьогодні це не політична сила, а зразок  безсилля. Маючи таку численну фракцію, вони не спромоглися захистити ні свого лідера, ні стати на заваді прийняттю антинародних законів. Я один, без підтримки у Верховній Раді, значно активніше борюся за інтереси простих українців, стою до останнього.

Я зміг організувати масові акції протесту, за що на мене завели кілька справ. Юлію Тимошенко підтримали на виборах мільйони українців, але сьогодні вони зневірились  і  розчаровані млявістю БЮТу, його неспроможністю до боротьби. Саме тому БЮТ треба реанімувати. І не фінансово, а сильними політиками. Я готовий повернутися у фракцію і хочу сказати про це особисто Юлії Володимирівні, відвідавши її в колонії. Ми мусимо дати знак народу, що ми готові до радикальних дій, до жорсткої боротьби з режимом.

УКРАЇНІ - ВОЛЮ!


Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,БЮТ,Ляшко,Кожемякин,Радикальна партія,Олег Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.