Забзалюку треба негайно залишити країну

8 февраля 2012, 13:57
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
4537
Забзалюку  треба негайно залишити країну

Сьогодні в Україні викрито злочинну схему, про яку всі знали, багато говорили, але ніхто не доводив

Схему, через яку країну лихоманило всі «помаранчеві» роки. Схему, що дозволила регіоналам розвалити коаліцію і незаконно захопити владу. Україна і весь світ отримали докази, як у Верховній Раді купують «тушок». Злочинний механізм перекупу владою опозиційних депутатів викрив народний депутат Роман Забзалюк, який  оприлюднив сьогодні цю сенсаційну інформацію.

З його слів, фактичним посередником  у підкупі опозиційних депутатів виступив колишній бютівець  Ігор Рибаков, який зараз є координатором фракції «тушок» «Реформи заради майбутнього». Депутат продемонстрував запис розмови з Рибаковим,  в якій йдеться про механізм купівлі опозиційних депутатів. «На чинному етапі йдеться про суми в розмірі 500 тисяч доларів одразу, потім щомісячна зарплатня по 20-25 тисяч доларів, плюс додаткові надбавки за активну брехню проти опозиції. На завершення гарантується бонус за мерзотну службу господарю, ще по 500 тисяч доларів на тушку», - розповів деталі Роман Забзалюк.

Його вчинок  дуже сміливий і допоміг отримати конкретні докази злочинної схеми перекупу опозиційних депутатів. Весь світ може переконатися, якими брудними, протизаконними методами діє нинішня злочинна влада в Україні.  Мова про хабарництво і корупцію на найвищому державному рівні. Роман Забзалюк – другий Мельниченко, який викрив цей важкий, брудний злочин і надав докази. Я наполегливо рекомендую йому негайно залишити країну. Також  вимагаю від Генпрокуратури невідкладно порушити кримінальну справу за фактом дачі хабара Ігорем Рибаковим.


Олег Ляшко,
опозиційний депутат,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,Радикальна партія,Роман Забзалюк,Олег Ляшко,Рибаков,«тушки»,фракція «Реформи заради майбутнього»
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.