"Бритоголовий" міністр диктатора. Або "сosa nostra" зі зброєю в руках?...

8 февраля 2012, 21:08
Политик, общественный деятель
0
3899

Янукович призначив Саламатіна міністром оборони. "La famiglia" "рулить" далі...

Єжеля звільнено. Безперчно, він був недолугим міністром оборони. Як і всі приплічники бандитського режиму, він знищував Україну і остаточно розвалював українську армію. Але він хоч був кадровим військовим...

Диктатор призначив міністром оборони колишнього нардепа-регіонала Саламатіна.

Це один з тих депутатів-регіоналів, що в залі ВР, як справжній бритоголовий бойовик, трощив голови опозиційним депутатам. Кілька наших колег, Михайло Волинець, Юрій Гнаткевич, Василь Кравчук були госпіталізовані з важкими травмами. Тоді, ці негідники, фактично, скоїли кримінальний злочин. Ніхто з нападників так  і  не був покараним. А сьогодні вони вже у міністерських кріслах. Звичайно, дивуватись нічому. Але... 

Цинізм узурпатора вражає. 

Цим кроком Янукович принизив честь і гідність українських військових, і в котре, плюнув у обличчя кожному українцю. Адже горе-чиновник Саламатін, не тільки вчиняв злочинні дії у стінах ВР, своєю поведінкою він переступив через усі мислимі і немислимі норми політичної етики та загальнолюдської моралі. Більш того, до 1999 року він мав ( а може й досі має) російське громадянство... Не важко спрогнозувати чиї інтереси може відстоювати такий міністр оборони  паралельно з рабським служінням своєму "хрещеному батьку", своєму "хазяїну".

Просто задумайтеся. Збройні сили України, з усім своїм військовим потенціалом, люди, що тримають у руках бойову зброю, сьогодні підпорядковані людині, котра, в сутності своїй, не має  відношення до України !!! Він колишній ( а може й нинішній) громадянин іншої, далеко не дружньої,  держави !!! У якій номальній, цивілізованній країні таке можливо? І от, задайте питання: куди може бути спрямована уся військова армада ? Відповідь очевидна. На захист родинного клану Януковича, на захист кримінального режиму, проти українського народу.

Призначенням  Дмитра Саламатіна на посаду міністра оборони, Янукович, в котре, підтвердив системне формування державного мафіозного клану, саджаючи своїх  вірних "консольєрі" у ключові міністерські крісла. Це відверте глумління над державними інтересами України. Це черговий виклик українським громадянам і міжнародній  спільноті.

Вважаю такий крок Януковича  злочинним. Більш того, вважаю призначення Саламатіна загрозою національній безпеці України.

Міністри - непокарані бандити... Мрак. Увесь світ це бачить. То не вже ми й далі будемо мовчки це  "ковтати" ?... Сподіваюся, що ні. Скоро. Дуже скоро...

Рано чи пізно, вони  відповідатимуть. І перед Богом, і перед людьми.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.