Депутатський десант на Вінниччині

24 февраля 2012, 10:49
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
816

Тридцять бютівців та регіоналів їдуть контролювати довибори в облраду

До тридцяти народних депутатів України у ці вихідні відвідають Липовецький район на Вінниччині. Такого раптового і масового напливу високих державних мужів місцеві мешканці ще не бачили. Візиту «дорогих гостей» липівчани завдячують довиборам депутата до обласної  Вінницької ради від їх району. Голосування відбудеться в неділю, 26 лютого. «Нардепи» приїдуть, аби проконтролювати хід волевиявлення мешканців цього нині, як видно, стратегічного для політиків населеного пункту.

Напередодні і в день голосування за нашою інформацією у Липовецький район  «завітають» до 20 депутатів Партії регіонів. Підтримати свого кандидата – заступницю губернатора Любов Спірідонову приїдуть зокрема Кузьмук, Корж і Тадеєв. Кандидата від БЮТу приїдуть підтримувати близько 10 бютівців, зокрема Шевченко та Яворівський.

Липовець  зараз став для політичних сил  справжнім головним фронтом боротьби. Для них це важливо, не тому, що вболівають за інтереси населення. Просто після серії поразок на місцевих виборах Партія Регіонів прагне хоча б однієї тактичної перемоги будь-якими і переважно протизаконними методами. Їм хочеться показати Україні, що люди їх ще підтримують. Але це не так! Я переконаний, що в Липовецькому районі ці олігархічні клани очікує повна поразка.

Нагадаю, що ставлеником Партії Регіонів на довиборах у Липовецькому районі є нинішній заступник губернатора Вінницької області Любов Спірідонова, яка вже давно сидить у владі і не поспішає покращувати людям життя. У своїй передвиборчій агітації пані Спірідонова  тимчасово «зреклася» Партії Регіонів, ні словом не згадавши про свою причетність до провладної політичної сили. Жіночка розуміє, що з біло-блакитними їй не світить жоден голос від народу. Кандидатом від БЮТ є Віктор Качур, який ще недавно сидів у тюрмі за хабарництво у особливо великих розмірах. Кримінальний екс-мер Немирова є співзасновником Немирівського районного осередку Партії регіонів.  (ДОКУМЕНТ).
Радикальна партія  висунула кандидатом молоду дівчину - підприємця Анну Філонову. Анні 29 років, народилася у простій родині, з 11 років виховувалась без батька. Заміжня, виховує доньку.  Для справедливості зазначу, що я теж їду підтримати Анну. І разом ми дуже сподіваємося на підтримку липівчан! Перемога за нами!

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: БЮТ,Шевченко,Ляшко,Кузьмук,Радикальна партія,Олег Ляшко,Партія регіонів,народні депутати України,Анна Філонова,Яворівський,Віктор Качур,Любов Спірідонова,Тадеєв,Корж,довибори депутата до обласної Вінницької ради
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.