ВСТАВАЙ! Покажи Януковичу червону картку!

26 февраля 2012, 19:23
Голова Батьківщини Молодої
0
2803
ВСТАВАЙ! Покажи Януковичу червону картку!

27 лютого в Києві, з 11:00 до 12:00, під Адміністрацією Президента молоді люди підведуть підсумки 2-річного правління Президента України Віктора Януковича та його команди

У формі спеціально-підготовленого дійства, молоді активісти планують спільно виставити команді Януковича червоні картки та пояснити за що він її отримує!

Зокрема, будуть названі конкретні обіцянки дані молоді, від яких Янукович відступився у своїй діяльності та сконцентрувався на зовсім інших завданнях. В результаті Янукович повністю втратив довіру молоді, зрадивши її протягом 2-х річного терміну перебування при владі.

Акцію ініціювали молоді активісти партій «Батьківщина», «Фронт Змін», «Свобода» та «Народний Рух України», а також її підтримали інші молодіжні середовища.

Кожний, хто приєднається до акції, матиме змогу також виставити свою червону картку Януковичу та вказати причину, за що він її дає Президенту !

Дана акція стане стартом національної молодіжної кампанії «ВСТАВАЙ!» із головним завданням виведення з української політики Януковича та його команди!

ВСТАВАЙ!

ВИВОДИМО ЇХ З ГРИ!


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.