Слава Українській Жінці!

8 марта 2012, 14:30
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1223
Слава Українській Жінці!

Любі мої жінки, щиро вітаю зі святом весни, тепла і краси!

Пробачте, що ми не завжди приділяємо вам достатньо уваги на яку ви заслуговуєте, але знайте, що ви - найдорожче, що є в нашому житті! Хай цьогорічна весна сонячним промінням загляне в кожне віконце і розтопить всі негаразди та проблеми і принесе тільки добробут, злагоду і любов!

Найперше слово, яке ми говоримо, слово жіночого роду це слово Мама.

Мама найсвятіша, найрідніша і найніжніша. В моєї мами видалась нелегка доля, так сталось, що мама віддала мене в дитячий будинок, але ніколи не тримав на неї зла і з глибоким розумінням поставився до ситуації. Вона гідно вистояла всі незгоди, за що їй низькій уклін!

Вітаю мою кохану дружину Росіту і прошу пробачення за те, що так багато працюю і не завжди розумію, коли ти говориш: «В доме должен командовать кто-то один - Я» :)

Вітаю мою маленьку принцесу, донечку Владиславу, усмішка якої для мене найбільше щастя!

Вітаю мою молодшу сестричку Яну, яка завжди підтримує і розуміє мене, як ніхто інший.

Вітаю мою любу тещу Римму Олександрівну, терпіти такого зятя, як я подвиг :)

Слово «партія» теж жіночого роду. Радикальна партія, яку я очолюю за радикальне збільшення кількості жінок у владі. Донедавна  в Уряді не було жодної жінки, нині там вона одна. Насправді, жінки роблять політику більш людяною і спрямованою на захист наших дітей. Вітаю моїх соратниць - активісток РПЛ і Всенародного руху чорнобильців - і бажаю ніколи не втрачати уміння так вміло поєднувати бойовий дух і жіночність. Я певен, що разом ми точно переможемо і піднімемо Україну з колін!

Вітаю мою давню подругу, героїчну жінку Юлію Тимошенко. Юля, тримайся! Я знаю, що ти сильна і гідно витримаєш ці випробування. Для мене справа честі звільнити тебе з-за грат, куди тебе кинула ця банда!

Любі бабусі, матусі, кохані дружини, донечки, низький уклін Вам за турботу, розуміння та підтримку!

Українська жінка красуня, берегиня і мама!

Слава Українській Жінці!

 

Ваш Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,жінки,привітання з 8-березня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.