Висуванець від РПЛ виграв вибори!

20 марта 2012, 13:31
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1460
Висуванець від РПЛ виграв вибори!

18 березня в селі Рудниця Піщанського району Вінницької області відбулися вибори сільського голови. Перемогу здобув член Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Шигида

За представника Радикальної партії свої голоси віддали 43% виборців. Явка склала близько 70%.

Це вже наші другі вибори, в яких наша політична сила бере участь.  Вперше ми взяли участь у дострокових виборах до Вінницької обласної ради 26 лютого, тоді  Радикальна партія здобула 10,11%. Це свідчить про те, що люди підтримують і вірять в мене та  мою  команду: прогресивних  талоновитих дівчат і хлопців. Виборці стомилися бачити на керівних посадах одні й ті ж обличчя і  вимагають радикальних змін у країні. Я впевнений, що ми рано чи пізно матимемо більшість у парламенті, і  Україна стане провідною країною у світі: з якісною медициною, потужним національним виробництвом , з якісною безкоштовною освітою та достойним рівнем життя.

Друге місце на виборах посіла представниця Партії Регіонів 42% голосів, інші кандидати отримали значно нижчий відсоток підтримки. Регіонали не можуть змиритись з поразкою і чесно визнати результати виборів і готові будь-що відібрати  перемогу вже  за допомогою «чесних» судів. Але наша партія готова і прагне таких викликів.

Тепер, переконаний, у нас з Вами все попереду. Наша спільна перемога  - це лише перший крок на шляху великих звершень та радикальних змін. Ми здолаємо бандитську владу та з вашою підтримкою переможемо не лише у парламентських виборах, а й на виборах Президента України у 2015 році.

 

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,вибори,Партія регіонів,Вінницька область,Вінниця,Володимир Шигида
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.