Відкрив дитячий садок

21 марта 2012, 11:38
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
971
Відкрив дитячий садок

На Луганщині, в селі Лизівка (Лизіне) селяни роками тільки й чули обіцянки влади про будівництво дитячого садка, яке так і не розпочалося. Я не обіцяв, а зробив.

Лизівка - дорога моєму серцю, тут проходили майже всі сонячні дні мого дитинства. Щоліта я приїздив до тьоті Галі та дяді Васі. В той час, коли мої однолітки мали можливість відпочивати на морях, я свої канікули проводив на лизівських полях, де пас корів, телят, заробляючи свої перші гроші.


 Я переконаний, що освіта – це найголовніше.  Натомість, в селах по всій країні замість того, щоб відкривати дитячі садки та школи - їх закривають.

 Дітям потрібні якісні умови життя. Дітям потрібна якісна освіта – від дитячого садочка до університету. Дітям потрібні турбота та душевне тепло. Наш обов’язок перед богом – все це забезпечити. Бо інакше в України немає майбутнього.


 Варто допомагати не тільки своїм дітям, а й по можливості тим діткам, яким найважче – позбавленим батьківської опіки. Я сам виріс у дитячому будинку, потім був інтернат, але я ніколи не здавався і йшов вперед. Сьогодні я часто відвідую дитячі будинки, стараюсь якнайбільше допомагати сиротам та дітям, від яких відмовились батьки.

 

Колись у Лизівці були нормальні дитсадок і школа, та все з часом занепало, і вже 20 років нікому немає діла до того, де діти здобувають освіту. Поки держава "думає" – я роблю!

 

Більше фото: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.297008550367749.70037.100001758206922&type=1&l=9f4ccec3cf

 

Відео: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K6gje80ccgY

 

Олег Ляшко,

Лідер РПЛ

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Луганщина,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,дитячий садок,Лизівка,Лизіне
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.