Вулиця Олега Ляшка (ФОТО!)

22 марта 2012, 12:53
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
2233
Вулиця Олега Ляшка (ФОТО!)

На сесії Канівщинської сільради Прилуцького району Чернігівської області було прийнято рішення перейменувати вулицю в мою честь

Прилуччина - мій рідний край, тут я виховувався в дитдомі. В Прилуцькому районі знаю кожен закуток і мене там всі знають і підтримують, як свого земляка. В селі Канівщина не було раніше дороги, люди ходили пішки. Жоден транспорт, окрім велосипеда (та і той тільки в гарну погоду) не був доступний селянам. Я не міг залишатися осторонь цієї проблеми і проклав 5 км дороги через село Канівщину. Тепер селяни не мають проблем з транспортом та виїздом зі свого села.


Мешканці села самі виявили ініціативу і виступили з пропозицією перейменувати вулицю Зелену на вулицю Олега Ляшка.

Сам колись збивав ноги на тих дорогах, тому знаю як було важко жити мешканцям Канівщини. Я був певен, що селяни  не дочекаються допомоги від проханої влади, яка тільки дурить народ і годує дешевими обіцянками. Тому взяв ініціативу у свої руки.


Для мене стало навдивовижу приємною несподіванкою, що в мою честь назвали вулицю. Коли ти робиш добро від щирого серця, вдячність людей особливо приємна.

 

Більше фото:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.297692100299394.70174.100001758206922&type=1&l=172a32beba


 

Ваш, Олег Ляшко

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,вулиця Олега Ляшка,Прилуччина,Канівщина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.