Беру під контроль звернення чорнобильців до Європейського суду з прав людини

29 марта 2012, 15:21
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1101
Беру під контроль звернення чорнобильців  до Європейського суду з прав людини

Чорнобильців продовжують годувати порожніми обіцянками про готовність виплатити у повному обсязі пенсії та інші грошові компенсації, які їм належать по Закону

У цьому немає нічого дивного, адже обіцянкам українського уряду вже давно ніхто не вірить.

Саме тому у чорнобильців Луганську виникла ідея передати до Європейського суду з прав людини, штаб-квартира якого розташовується у Страсбурзі, позови, які мають зобов’язати українську владу відповідно до статті 54 «чорнобильського» закону виплатити учасникам ліквідації страшних наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС пенсії та інші грошові компенсації.

    До Європейського суду вже передано близько 100 заяв. І це – лише початок.

    У цьому зв’язку я висуваю пропозицію: чорнобильці з усіх куточків України мають підготувати відповідні позови до Європейського суду з прав людини. Після того, як суд отримає тисячі звернень від чорнобильців з проханням задовольнити їх законні пенсійні вимоги, я у статусі народного депутата України звернуся до Європейського суду з проханням об’єднати усі позови в одну справу під назвою «Чорнобильці проти Уряду України» та надати їй пріоритетного значення.

    Це й буде конкретний внесок Радикальної партії у захист прав чорнобильців.


Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,РПЛ,Страсбург,Радикальна партія,Олег Ляшко,Європейський Суд з прав людини,чорнобильці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.