Уряду не до цін на пальне, там переймаються пільгами для власників яхт і літаків

29 марта 2012, 20:27
0
1340

Валерій Хорошковський «добре» стартував на посаді першого віце-прем’єра. Щойно він узявся за виконання доручення Миколи Азарова стримати вартість пального, як ціни на заправках поповзли вгору...

Валерій Хорошковський «добре» стартував на посаді першого віце-прем’єра. Щойно він узявся за виконання доручення Миколи Азарова стримати вартість пального, як ціни на заправках поповзли вгору і не думають зупинятися.

Натомість урядовець-мільярдер бідкається, як би надати пільги іншим товстосумам, щоб здешевити ввезення яхт і літаків. 

Припускаю, що за таку роботу нове й добре змоложене обличчя Кабміну ризикує отримати догану від Януковича: подбавши про власників яхт і літаків, він не подумав про пільги для головного вертольотчика, заради якого країну покривають мережею коштовних гелікоптерних стоянок і за бюджетний кошт створюють парк гвинтокрилих машин.

Щодо пального, то в уряду, зайнятого зовсім іншим, просто не доходять руки до вжиття адекватних заходів для стабілізації цін на пальне, зростання яких може призвести до катастрофічних наслідків.

Бездіяльність уряду в питанні цін на бензин ставить під загрозу проведення посівної кампанії. У селян просто немає коштів купувати пальне за такими цінами. До того ж, уряд абсолютно не переймається співпрацею з банківською системою щодо надання пільгових кредитів під посівну. Країна може лишитися взагалі без урожаю, враховуючи, що через складні погодні умови по всій країні масово не зійшли озимі посіви. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.