Нарешті відриваємося від радянського минулого

3 апреля 2012, 08:17
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
991
Нарешті відриваємося від радянського минулого

Нарешті усіх нас можна привітати з першим, хоча поки що й технічним, кроком на шляху до підписання довгоочікуваної Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

30 березня дві сторони переговорного процесу – Україна та ЄС – парафували текст Угоди, зафіксувавши тим самим наміри підготувати історичний документ до підписання або у грудні 2012 року під час проведення чергого саміту Україна – ЄС, або вже у 2013 році.

Фактично, парафувавши Угоду про асоціацію, Україна чітко дала зрозуміти Росії, що наше політичне майбутнє пов’язано з Європою. І нехай апологети диктаторського режиму Кучми в особі пана Медведчука кажуть про те, що українська держава купує акції МММ, або Еліта-центру, або ще якоїсь чергової піраміди. Вони зі своїми коментарями та награбованими мільярдами назавжди залишилися у минулому.
Зате ми, громадяни України, пішли вперед. 

В Європейському Союзі розуміють, що без України європейській дім не буде повністю надійно збудованим. Мабуть, тому й почули мої заклики, а також звернення Юлії Тимошенко щодо необхідності якнайшвидшого підписання Угоди, яка юридично може убезпечити нас від вступу до Митного або Євразійського союзів.
У квітні місяці я їду до Польщі, де говоритиму зі своїми колегами про багато питань, у першу чергу – про перспективи нашої євроінтеграції. Буду намагатися тим самим підготувати грунт для того, аби вже після парламентських виборів нові політичні сили могли б домогтися підписання згаданої Угоди.

Попереду – багато роботи із будівництва в Україні європейської державної моделі, покликаної забезпечити справжню відповідальність влади, політичні гарантії для опозиції та добробут для громадян.


Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії  
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Польща,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,ЄС,Україна,Олег Ляшко,Юлія Тимошенко,Європа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.