Проти лідера опозиції Юлії Тимошенко скоєно цинічний кримінальний злочин

24 апреля 2012, 13:15
Политик, общественный деятель
0
2298

Нелюди. Кати. Бандити.

Жах...Те що ці негідники, приплічники диктатора виробляють по відношенню до політв,язня, лідера української опозиції Юлії Тимошенко "не влізає" не тільки у норми законності, а й у норми елементарної людської та християнської моралі.

То чи є у цих людей хоч крапля сумління, хоч крапля чоловічого достоїнства??? Переконаний, що нема!

В очах цих катів тільки от ці значки "$", інше їх не цікавить.

Те що вони зробили це - махровий бандитизм, свавілля, відвертий кримінальний злочин, що санкціонований правлячим режимом.

Страшно навіть уявити, що це відбувається в європейській державі... З рештою, бандити ніколи не були моральними людьми, бо їхня ментальність кримінальна. Гопники-братки думають, що вони прийшли на вічно. Але вони сильно помиляються. Будуть відповідати за свої злодіяння, перед Богом і перед українським народом. Всі до одного.. Рано чи пізно. 

Вимагаємо негайного покарання винних у цьому ганебному злодіянні!

Сподіваюся, що після жорстокого, бандитського побиття і тортур над Юлею Тимошенко у будь-якої адекватної людини не виникне жодних сумнівів стосовно того хто такий узурпатор, хто такі ПР та їхні приплічники. 

То як, будемо мовчки спостерігати на це й надалі? Ні! Досить!

Зараз, як ніколи, маємо згуртуватися і дати рішучий бій цій ганебній антиукраїнській, анилюдській владі злочинців. Межу перейдено остаточно!

Юлі-волю! Україні-волю! 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.