Київщина розпочала голодування в підтримку Тимошенко

27 апреля 2012, 12:06
0
1037

Сьогодні ВОНА, завтра можем бути МИ...

Поки що п’ятеро мешканців Броварів оголосили голодування в підтримку Юлії Тимошенко та встановили свій намет навпроти районної державної адміністрації на Майдані Свободи. Сьогодні до них приєднуються люди, звичані перехожі, які також хочуть долучитися до акції.
Голодування оголосив голова Броварської організації «Батьківщина» Анатолій Кривонос, пенсіонерка Ніна Корнієнко та ще троє жителів Броварського району.  
«Підтримати Тимошенко сьогодні мають всі свідомі люди! Ми проти побиття жінки, ми проти насильства над тією, кого боїться влада! Після того, що зробили з Тимошенко просто страшно жити в нашій країні, ми боїмося за наших дітей! Тому ми вирішили голодувати, не лише в підтримку Юлі, а й проти бандитського режиму!», — каже голодуюча Ніна Корнієнко.
А як інакше? Влада довела людей до відчаю, поставила мільйони людей на межу виживання.  
Сьогодні люди розуміють, якщо окупаційний режим Януковича знищить Юлію Тимошенко, то завтра боротися зі свавіллям, безчинством цієї влади буде нікому. Влада, котра змусила людей голодувати не має права на існування.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.