Депутати Київради поїхали на Київщину підтримати голодувальників

4 мая 2012, 13:01
0
836

Це протест, по відношенню до жінки, і це не лише до Тимошенко, а до взагалі безнаказаності тюремників по відношенню до всіх ув’язнених...

Депутати Київради Олександр Бригінець та Тетяна Меліхова,  котрі дев’ять днів тому оголосили голодування, відвідали своїх однодумців з Броварів Київської області, які вже 8 день голодують  з вимогою негайно припинити політичні репресії  та закрити усі сфабриковані кримінальні справи та покарати винних у побитті Юлії Тимошенко у Качанівській колонії.  Тих, хто незадоволений діями влади постійно більшає, тому до тих, хто першим розпочав голодування щодня все більше приходить людей зі словами підтримки, дехто просто долучається до акції. Якби влада сьогодні не намагалася списати голодування на політичні акції, їм цього не вдасться, бо люди в такий спосіб в першу чергу висловлюють свій протест безчинству і свавіллю нині діючої влади, свій протест, по відношенню до жінки, і це не лише до Тимошенко, а до взагалі безнаказаності тюремників по відношенню до всіх ув’язнених.

 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.