5 червня, Верховна Рада. Черговий раунд боротьби за Україну

3 июня 2012, 22:23
Политик, общественный деятель
0
3535

Завтра, 5 червня, під стінами ВР - час "ч". Виступаємо проти прийняття ганебного законпроекту Колесніченка-Ківалова

У вівторок, 5-го червня регіонали знову спробують проштовхнути антидержавний, антиукраїнський "мовний законопрект". Не буду зупинятися на деталях, вони всм відомі.

Отже, 5-го червня маємо бути разом під стінами ВР. Ми не повинні дати змогу окупаційному режиму здійснити черговий удар по українській незалежності, по українській державності. Намаганнями знищити нашу мову, вони прагнуть знищити Україну як державу. 

Запрошую всіх патріотів, всіх  кому не байдуже якою Україна буде завтра прийти під стіни ВР. Барабани, мегафони, свистки,  вувузели, плакати  і т.д. вітаються. Приєднуйтесь! Прийдіть і разом з об,єднаною опозицією  та громадськими активістами захистіть свою країну від українофобів і розкольників , що служать диктатору і його приплічникам.

Збираємось, 5-го,  з 8.30-9.00 біля готелю "Дніпро". Потім йдемо ходою під стіни ВР. Стоїмо до кінця. Доки цей злочинний докумет не буде остаточно відхилено.

До зустрічі на барикадах!

КОЛИ МИ РАЗОМ БАНДА ВІДСТУПАЄ!  СЛАВА УКРАЇНІ!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.