В Донецьку силою закрили мою громадську приймальню

7 июня 2012, 10:10
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
2670
В Донецьку силою закрили мою громадську приймальню

В Донецьку з застосуванням грубої сили міліціонери, спільно з місцевими чиновниками, вигнали з приміщення співробітників моєї громадської приймальні

Нещодавно, під час моєї робочої поїздки на Донеччину, я з критикою виступив на  місцевому телебаченні. Після чого, в приміщення моєї громадської приймальні ввірвалися міліціонери і представники власника приміщення, яке орендує депутат.

Міліція в грубій формі виштовхала з приміщення як мого помічника Дмитра Верзілова, так і тих донеччан, які прийшли розповісти про безчинства влади.

Партія регіонів стрімко втрачає підтримку в рідному Донбасі. А це вже означає їх повний крах.

Зневірнені люди , приходять за допомогою і підтримкою до Радикальної партії.

Владі, звісно, не подобається наша активність. І коли міліція силою «звільняла» мою приймальню від людей, вони не приховували, що отримали таку вказівку з Донецької міськради.

 Партія Регіонів побачила в Радикальній партії особисту загрозу в Донецькій області. Вони побачили, що лише ми спроможні захистити людей і організувати їх на боротьбу в тому регіоні, де влада найменше цього очікує.

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,Партія регіонів,міліція,Дмитро Верзілов,Донеччина,приймальня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.