У ВР - законопроект про звільнення Тимошенко

21 июня 2012, 08:25
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
1104
У ВР - законопроект про звільнення Тимошенко

Зареєстрував у Верховній Раді законопроект, який передбачає звільнення політичних в’язнів в Україні.

В цьому законопроекті ми вимагаємо звільнити з місць позбавлення волі Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, екс-виконуючого обов’язки міністра оборони Валерія Іващенка та колишнього міністра екології Георгія Філіпчука.

В пояснювальній записці до закону ми посилаємось на резолюцію Європарламенту від 24 травня 2012 року, де євродепутати чітко вказують на політичну вмотивованість кримінальних справ проти колишніх урядовців.

Переконаний, що цей законопроект не сподобається нікому. Ні Януковичу, ні Партії регіонів, ні опозиції. Зараз вони думають тільки про те, як навіки залишити Тимошенко в тюрмі, а Турчинов з Яценюком лише імітують процес її звільнення.

Спитайте Яценюка, скільки шампанського він випив, коли посадили Юлю?

Поки влада обкрадає людей, а опозиція продає місця в списку, Юлія Тимошенко бореться за життя в Качанівській колонії.

Ці нелюди в погонах роблять все, щоб фізично знищити її. Якою б сильною жінкою не була Тимошенко, їй там дуже важко. Повірте, я знаю про що кажу, бо сам колись був переслідуваний владою за журналістську діяльність.

А цей закон покаже як Партія регіонів хоче виконувати резолюцію Європарламенту, а опозиція – звільнення свого лідера.

Я готовий сам на руках винести Тимошенко з  колонії. Тільки нехай ці продажні депутати проголосують за закон.

 

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної Пaртії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Яценюк,Турчинов,законопроект,європарламент,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Партія регіонів,депутати,liashko,Юлія Тимошенко,oleg liashko,Качанівська колонія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.