Мати-героїня йде до Верховної Ради

22 июня 2012, 08:50
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
16860

На вибори до Верховної Ради від Радикальної Партії Ляшка (РПЛ) йтиме мати-героїня Катерина Тимченко. Вона балотуватиметься на мажоритарному окрузі в Подільському районі Києва

32-річна Катерина Тимченко - мама п’ятьох дітей. Вона ніколи не була в декретній відпустці. Як і більшість українських матерів, вона змушена була працювати, щоб утримувати велику і дружню сім’ю.


«Я ніколи не просила допомоги в держави. Не тому, що вона нам не потрібна, а тому що влада байдужа до багатодітних родин. Тому у Верховній Раді ми з Олегом Ляшком разом працюватимемо над тим, щоб багатодітні сім’ї жили в гідних умовах, а не виживали», - наголосила Катерина Тимченко.

«Олега Валерійовича я знаю багато років. - заявила мати-героїня. - Він не тільки чудовий батько для своєї доньки, він до всіх дітей ставиться з турботою і батьківським теплом. Ляшко - це справжній Батько Нації, який зможе підняти Україну з колін, і забезпечити гідне життя нашим дітям».

Я обіцяю українцям, виправдати їх довіру до мене, і зробити  все можливе, щоб провести до парламенту нових людей. 

Наша мета - ротація еліт.

На відміну від влади чи так званої об'єднаної опозиції, ви не побачите в Радикальній партії жодного олігарха, жодного «мішка з грошима». В нас не буде старих комсомольців і партократів.

Ми ведемо до влади активну і перспективну  молодь, яка доведе, що Україна гідна стати однією з передових країн світу.

Ми виб’ємо з Верховної Ради те кодло, яке 20 років знущається над українським народом. Депутатами стануть такі люди як мати-героїня Катерина Тимченко – молода жінка, в якої немає заводів і проходів. Яка знає що таке сім’я і як важко її прогодувати.

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної Партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,liashko,oleg liashko,вибори до Верховної Ради,Катерина Тимченко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.