Межигір'я буде санаторієм для дітей-сиріт (ФОТО)

5 июля 2012, 10:31
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
1446
Межигір я буде санаторієм для дітей-сиріт (ФОТО)

Якщо влада ігноруватиме проблеми матерів-героїнь, я зберу дітей-сиріт, і привезу їх в Межигір’я і на державну дачу Азарова

4 липня під Кабміном ми зібрали багатодітних матерів зі всієї України. Це сім’ї, які виховують більше 20 прийомних дітей. Вони звернулися до прем’єр-міністра зі своїми вимогами, проте урядовці проігнорували багатодітних матерів і не прийняли їхнє звернення.


Онуки Януковича і Азарова не знають, що це за життя в дитячому будинку чи інтернаті. Вони виросли в норкових пелюшках і знають, що таке море і «діснейленди». Тому їм все одно на чужі проблеми знедолених дітей.  Я сам виховувався у дитячому будинку та школах-інтернатах, тому мені не байдужа доля таких дітей.

Держава повинна підтримувати багатодітних матерів-героїнь, які всиновлюють і дарують радість сім’ї вихованцям дитбудинків. Ці жінки заслуговують на те, щоб кожній з них поставили пам’ятник. А влада не те, що їм не допомагає, вона вмудряється ще й тиснути на такі сім’ї, погрожуючи дітям позбавити їх прийомних сімей.


Ми вимагаємо від Кабміну, від Верховної Ради прийняти рішення, які б дали можливість цим героїчним жінкам виховувати дітей у нормальних умовах.

Ці люди хочуть брати дітей на виховання, а влада, замість того, щоб поліпшити демографічну ситуацію в країні, їм відмовляє, віддаючи їх на виховання  закордонним батькам.

Чим більше безпритульних дітей буде в Україні, тим вищим буде рівень злочинності. А влада замість того, щоб інвестувати в наше майбутнє – в дітей, буде змушена утримувати тюрми.

Більше фото: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.359591730776097.81605.100001758206922&type=3&l=ca3aa20762

 

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної Партіїwww.liashko.ua

www.rpl.kiev.ua
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Янукович,Азаров,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,oleg liashko,Межигір’я,rpl,діти-сироти,матері-героїні
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.