На лінії зі мною – Брюссель

9 июля 2012, 11:53
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
1081
На лінії зі мною – Брюссель

Європейська служба зовнішньополітичної діяльності підтвердила налаштованість розвивати з Україною політичну асоціацію та економічну інтеграцію.

Системна робота Радикальної партії, спрямована на просування України до Європейського Союзу у широкому контексті (продаж на європейському ринку українських товарів, спрощення для українських громадян поїздок до Європи, покращення в Україні ділового клімату для залучення європейських інвестицій у виробництво та сферу сільського господарства), приносить перші конкретні результати.

На мій лист до Президента Європейської Комісії пана Хосе Мануеля Баррозу із закликом не оминати 46 мільйонів українців, позбавляючи їх перспективи приєднатися до великої європейської сімї, Європейська служба зовнішньополітичної діяльності підтвердила не лише геополітичну важливість України для ЄС, але й намір і надалі рухатися шляхом поглиблення політичної асоціації та економічної інтеграції, що передбачає завершення переговорів про укладення Угоди про асоціацію.

Директор департаменту з питань Європи та Центральної Азії Гунар Віганд у листі на мою адресу висловив переконання у тому, що незважаючи на складні політичні проблеми в Україні, Євросоюз не має наміру згортати переговорний процес з Україною, мета якогоукласти нарешті багатостраждальну Угоду про асоціацію з Україною, яка передбачає створення поглибленої та розширеної зон вільної торгівлі. Г.Віганд, зокрема, зазначив, що завершивши 30 березня 2012 року процес парафування Угоди, сьогодні триває його правова звірка. Євросоюз, як і ми, українці вважає, що підписання Угоди про асоціацію має відбутися у найкоротші строки. Це однаково важливо для обох сторін – для Європи та для України.

Маю ще один важливий сигнал для українського суспільства. Євросоюз, як і ми, громадяни України, переконаний: наша інтеграція в ЄС є найкращим стимулом для того, щоб будувати ЄВРОПУ у себе в УКРАЇНІ. А для цього треба, щоб українська влада не на словах, а на ділі продемонструвала готовність повністю поділяти принципи та цінності Європи, зокрема, повагу до прав людини, демократії та верховенства права. 

Гунар Віганд також передав інший сигнал: якщо вказані цінності поважатимуться українським керівництвом,  це одразу відкриє прямий шлях до підписання Угоду.

Отже, справа за головним: провести вибори до парламенту так, щоб здорові політичні сили прийшли до влади і розблокували нарешті ганебну міжнародну ізоляцію нашої держави.   

 

Олег Ляшко,

Лідер Рвдикальної Партії

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: президент,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,ЄС,Україна,Олег Ляшко,liashko,Європа,Євросоюз,oleg liashko,Центральна Азія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.