Я зірвав голосування за мовний закон (ВІДЕО)

30 июля 2012, 10:59
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1853
Я зірвав голосування за мовний закон (ВІДЕО)

Сьогодні на позачерговому засіданні Верховної Ради я перешкодив віце-спікеру Адаму Мартинюку поставити на голосування мовний закон Ківалова-Колєсніченка

Кинувшись до президії, я не дав більшості переголосувати закон, який відбирає в людей рідну мову.

Довелось одному ставати проти десятка амбалів з Партії регіонів, які намагалися відтягнути мене від Мартинюка. Їм цього не вдалося. Але в мене є питання до так званої об’єднаної опозиції: Де був Яценюк з Кожемякіним, які на кожному кроці розпинаються в любові до української мови?

Ця ситуація показала, що опозиції вигідне ухвалення мовного закону. Вони лише імітують боротьбу з Партією регіонів. Така опозиція – мрія будь-якого диктатора. Яценюк з Турчиновим лише думають як пройти в наступне скликання Верховної Ради, щоб далі дурити і обкрадати людей.

Якби Юлія Тимошенко була на свободі, вони б стояли за мову до останнього. Вони б їздили Україною і піднімали людей на боротьбу з Партією регіонів. Але їм не довго залишилося. Коли я витягну Тимошенко з тюрми – вони всі відповідатимуть за свої вчинки.


Слід зазначити, що внесення змін, до мовного закону підтримав лише 21 депутат в сесійній залі.

 

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної Партії


www.liashko.ua

www.rpl.kiev.ua


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,Яценюк,Турчинов,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,Партія регіонів,мовний закон Ківалова-Колєсніченка,мовний закон,Кожем'якін,віце-спікер Адам Мартинюк,Адам Мартинюк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.