Гудбай, Україно! Віват, кремлівське гетто!

8 августа 2012, 16:16
Политик, общественный деятель
0
12771

Янукович підписав ганебний антинародний законопроект Колісніченка-Ківалова "про знищення української мови та української державності".

Спочатку були "харківські угоди", потім узурпація влади через зміну Конституції, тепер знищення української мови. Кожна з цих "ноу-хау" диктатора тягне на державний переворот, свого роду...

Розкол України за мовною та національною  ознакою набуватиме дедалі більших обертів. На жаль... Цинізм Януковича давно не вражає, бо межі йому нема. Власне, суцільна брехня - це його життєве кредо, норма. Тобто, для нього збрехати - як "два пальці"... Отже, в тому, що він підпише цей "закон", особисто я, не сумнівався.

Одного не розумію, навіщо було  влаштовувати "кримські качелі з інтелігентами"? Для чого був увесь цей пафос, штучне створення цілковитої ідилії порозуміння. Для понту, для галочки? Маячня.

Усілякі підлабузники, драчі, мовчани, жулинські та скорики  так солодко співали з екранів про "занепокоєння президента мовним питанням"... А тут, бах! Фйодорич взяв і підписав. Без вагань, з "гордо поднятою головой" і вже на другий день після "інтелігентної тусні" в Криму. От і весь "цивілізований діалог". Хоча, нічого дивного, і "інтілігєнти", і "папа" один одного варті. Сором. Брехуни!Політичні мародери!

А відповідь проста і очевидна - чхати він хотів на українську мову і на українську державність. Цим підписанням, Янукович остаточно виявив свою антиукраїнську, свою холопську проросійську сутність. Режим цілеспрямовано йде на руйнування України як незалежної європейської держави. Нас свідомо заганяють у кремлівське ярмо. 

Далі буде більше. Скоро, "рускоязичні панове", за спілкування рідною мовою нас, як при "совках", знову почнуть називати "жлобами", а за шанування національних традицій стануть цькувати. Наших дітей будуть вважти ізгоями серед "говорящих на правильном языке деток". У когось є сумніви, що буде саме так? У мене нема. Це вже почалося. То як, будемо і далі "фиркати" по Фейсбуках і обурюватися в неті? 

Отже, зараз потрібно думати як об,єднати разом усі опозиційні, патріотичні сили задля недопущення, фактично скоєного, державного перевороту. Потрібен чіткий план дій по захисту України! Як до, так і після виборів у ВР. Руйнування країни має бути зупинено.

P.S. А може ми все це самі заслужили? Своєю інфантильністю, своєю байдужістю, своїм "пофігізмом"? Може, й справді, нам, українцям, Господь надсилає це випробовування, щоб ще раз перевірити є ми, чи нас нема? Ми-нація, чи ми - батраки на службі олігархів?  Сьогодні, з жахом, піймав себе на думці, яка б раніше  мені  і вголову не прийшла: а може й справді, федералізація - це вихід?... Звичайно, думку прогнав, але осад залишився...

Не знаю. Боляче, прикро... Втім, я і в цій паршивій ситуації залишаюся з Вірою. Бо Вірю в Бога, Вірю в УКРАЇНУ, Вірю в свій народ, Вірю В СПРАВЖНІХ УКРАЇНЦІВ, що століттями виборювали незалежність, яку сьогодні намагаються знищити "кремлівські варяги". Переконаний і сподіваюся, що ми здолаємо і цю окупаційну навалу. Обов,язково!

Слава Україні!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.