Юлі - волю! Бандитам - тюрми!

20 августа 2012, 13:03
Лідер Радикальної партії
0
2867
Юлі - волю! Бандитам - тюрми!

Влада і опозиція знову затанцювали під одну дудку

За їх вказівкою оператори відмовились розміщувати у столиці та по всій Україні агітаційні бігборди та сіті-лайти Радикальної партії з надписами «Юлі – волю! Бандитам – тюрми», «Банду геть!», «Розженемо прокурорів та суддів».

Заборона проводити передвиборчу агітацію - це чергова провокація з боку влади та опозиції, які вступили в змову проти очолюваної мною Радикальної партії. Так звана об’єднана опозиція, на чолі якої стоїть гнилий духом кролик Яценюк, паразитує на імені Юлії Тимошенко. Саме через Яценюка, який не підтримав її на президентських виборах, вона сьогодні сидить у тюрмі.

Якби у Радикальної партії було стільки депутатів в парламенті, скільки у цієї горе-опозиції, ми взяли би штурмом Качанівську колонію і визволили Юлю з в’язниці. А вони, маючи більше сотні депутатів, палець об палець не вдарили, щоб це зробити. Вони бояться мою політичну силу як чорт ладанна, тому й забороняють мені висловлювати свою думку на біг-бордах.

Наразі, я готую звернення до Генеральної прокуратури з вимогою розслідувати факт заборони розміщення біг-бордів і спроби позбавити мою партію проводити передвиборчу агітацію.


Олег Ляшко,

Лідер Радикальної Партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,БЮТ,Батьківщина,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,liashko,Юлія Тимошенко,oleg liashko,rpl
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.